Visatos pažinimo link

Šeštadienis, 2023-06-03, 0:10 AM

Sveiki Guest | RSS | Pagrindinis | | Registruotis | Prisijungimas

Pagrindinis » 2015 » Balandis » 13 » Žmogaus minties galia
9:33 AM
Žmogaus minties galia

Блаватская

Конечно, тебе трудно писать по русскому. Но я хотела бы, чтоб эту информацию положила в свой сайт на русском языке. Потому, что это информация должна быть понятна так, как ее я скажу. Если ты сможешь это сделать, то мы будем с тобой разговаривать о таких вещах, как вселенская истина. Уже мы ни говорим – вселенская тайна. Тайна  должна быть раскрыта.  Раскрыта для человеческого понимания. Я не знаю твоего языка, потому я не могу сама рассказать все так, чтоб это было правдиво.

Если ты сделаешь ошибку перевода, то не будет так плохо, как могло б быть плохо, если я тебе дала не правдивую истину. Потому надо сделать так чтоб могли читать и по моему языку, и по твоему.

Так снова я говорю – здравствуйте любимые читатели. Я хочу с вами поговорить о том, какая жизнь на всей вселенной. Иногда люди спрашивает, можно ли им понять, что на самом деле происходит на вселенной? Сколько их есть? Какой разум владеет над ним? Я все сказала на Тайной Доктрине, но это было очень закрыто, потому что было страшно, что люди не так все поймет, как на самом деле есть. Потому что одно слова у вас значить не совсем то, что значит нам. Так вы можете неправильно понять истину. Потому и я говорю на своем языке, чтоб только поменьше было ошибок.

Вселенная – это могущественный мир. Мы будем говорить о материальных мирах, их есть очень много. Мы будем говорить о не материальных мирах каждого материального мира. Мы будем говорить о богах, о различие миров богах.  Как они соедины месте собой и за что они отвечает. Как их действие  влияет на жизнь человека. И что такой человек? Почему ему надо знать больше, чем сейчас знает. Это нужно не только самому человеку, это очень нужно для развития миров невидимых.

Человек может очень много сделать для развития не только Земли, но и вселенной – развития миров всей вселенной. Человек имеет способ обдумать что, как, зачем? Это размышление делает коррекцию в разуме. Это не коллективное сознание. Это разум, по которому приказанию живет миры всей вселенной. Есть величайший разум и есть разум которого формует материальные субъекты ( например – человек). Этот разум дает импульсы другим существам и эти импульсы может быть негодными (нехорошими). Этот разум формует вся материальное существо, иногда они формуют ошибочную мысль. И это формует неправдивую истину. Мы видим, что человек имеет возможность понять мысль Бога и правдиво формировать мысль. И эту истину могли бы другие мира взять за правду. Жизнь не отошла бы от Истины.

Человек очень разумный субъект.  Он может спасти много миров одной своей мыслей, мысль человека имеет силу. Когда Бог формировал мира, сначала была мысль. Человек имеет ту самую возможность – силу мысли. Наконец человеку надо научиться формировать правдивую мысль. Об этом и будет наш разговор.

Blavatskaja

Suprantama, tau sunku rašyti rusiškai. Bet aš norėčiau, kad šią informaciją į savo saitą įdėtum rusų kalba. Todėl, kad ši informacija turi būti suprantama taip, kaip aš ją pateiksiu. Jei tu sugebėsi tai padaryti, tai mes kalbėsimės su tavim apie tokius dalykus kaip visatos tiesa. Mes jau nebekalbam – visatos paslaptis. Paslaptis turi būti atskleista. Atskleista žmogiškajam supratimui. Aš nežinau tavo kalbos, todėl aš negaliu pati papasakoti visko taip, kad tai būtų teisinga.

Jei tu padarysi vertimo klaidą, tai nebus taip blogai, kaip galėtų būti, jei aš tau duočiau iškraipytą tiesą. Todėl reikia padaryti taip, kad būtų galima skaityti ir mano kalba, ir tavąja.

Pradedu iš naujo – labas mylimi skaitytojai. Aš noriu su jumis pakalbėti apie tai, koks gyvenimas visoje visatoje. Kartais žmonės klausinėja ar galima jiems suprasti, kas iš tikrųjų vyksta visatoje? Kiek jų yra? Koks protas vyrauja virš jų?  Aš viską pasakiau Slaptojoje Doktrinoje, bet tai buvo labai uždara, todėl, nes bijojome, kad žmonės ne taip supras, kaip iš tikrųjų yra. Todėl, kad vienas žodis pas jus reiškia ne visai tai kaip pas mus. Taip jūs galite neteisingai suprasti tiesą. Todėl ir aš kalbu savo kalba, kad tiktai mažiau būtų klaidų.

Visata – tai galingas pasaulis. Mes kalbėsime apie materialius pasaulius; jų yra labai daug. Mes kalbėsime apie nematerialius kiekvieno materialaus pasaulio pasaulius. Mes kalbėsime apie dievus ir jų pasaulių skirtumus. Kaip jie tarpusavyje susiję ir už ką jie atsako. Kaip jų veiksmai įtakoja žmogaus gyvenimą. Ir kas toks žmogus? Kodėl jam reikia žinoti daugiau, nei žino dabar. Tai reikalinga ne tik pačiam žmogui; tai reikalinga nematomų pasaulių vystymuisi.

Žmogus gali labai daug ką padaryti ne tik dėl Žemės vystymosi, bet ir dėl visatos – visos visatos pasaulių vystymuisi. Žmogus turi galimybę apgalvoti: kas, kam, kodėl? Šie apmąstymai daro korekcijas prote. Kalbame  ne apie kolektyvinę sąmonę. Tai protas, pagal kurio nurodymus gyvena visos visatos pasauliai. Yra Aukščiausias protas ir yra protas, kurį formuoja materialūs subjektai (pvz: žmogus). Šis protas duoda impulsus kitoms būtybėms ir šie impulsai gali būti netinkami (negeri). Šį protą formuoja visos materialios gyvybės formos; kartais jos formuoja klaidingą mintį. Ir tai formuoja iškraipytą tiesą. Mes matom, kad žmogus turi galimybę suprasti Dievo mintį ir teisingai formuoti savąją. Ir šią tiesą kiti pasauliai galėtų priimti. Gyvenimas neatsitrauktų nuo Tiesos.

Žmogus labai protingas subjektas. Jis gali išgelbėti daug pasaulių viena savo mintimi; žmogaus mintis turi jėgą. Kai Dievas formavo pasaulius, iš pradžių buvo mintis. Žmogus turi tą pačią galimybę – minties jėgą. Galų gale žmogui reikia išmokti formuoti teisingą mintį. Apie tai ir bus mūsų pokalbis.

 

Peržiūros: 1535 | Įkelta: Violeta | Tags: minties jėga, Blavackaja | Vertinimas: 5.0/7
Viso komentarų: 1
1 JamesDop  
0
https://t.me/XrumerSeo - Интернет маркетинг
https://t.me/XrumerSeo - Linkbuilding

Name *:
Email *:
Code *:

Tinklapio kategorijos

Prisijungimo forma

Paieška

Kalendorius

«  Balandis 2015  »
SePiAnTrKePeŠe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Statistika


Iš viso online: 1
Svečiai: 1
Vartotojai: 0