Visatos pažinimo link

Sekmadienis, 2023-09-24, 3:21 AM

Sveiki Guest | RSS | Pagrindinis | | Registruotis | Prisijungimas

Pagrindinis » 2015 » Gegužė » 5 » Religijos ir Dievas
8:44 AM
Religijos ir Dievas

Когда человек  будет понять Бога?

Каждый его понимает по разному. Одному это любовь, другому – доброта, третьему – это разум. Каждый понимает по своему потому, что у каждого есть свой образ жизни, свое понимание обо всей структуре жизни.

Если человек добрый, то и бога он понимает как силу добра, если человек ищет правду – то бог ему есть Истина.  Значит, каждый имеет и свое понимание, кто такой бог. Нет единого описания, и его не может быть. Понять бога невозможно, потому, что это Истина всей вселенной. А человек пока не понимает и своей жизни. Но это не проблема. Я хотела сказать, что в мире есть много религий. Каждая обращается к богу по- другому и каждая религия имеет свое понимание, что такой  бог.  Каждая религия формировалась отдельно одно от другой. Люди жили по другими обстоятельствами. Но каждый чувствовал, что есть, что то больше, чем людская жизнь. И так формировались религии со своей наукой, со своей силой. Каждая религия имеет главную идею – Бог есть. И это общая правда. Но понимание бога есть разное и это потому, что люди жили по другому: культура другая, понимание жизни другая. И все правы. Должно быть много религий. Потому, что не это главное. Религий может быть много: старых и новых. Как человеку удобнее, как он может понять бога, токую и взять как главную для себя. Но ни когда нельзя сказать, что твоя религия лучше другой, что твоя религия правдивее другой религии. Какую религию принимаешь – это только твое дело и оно не должно касаться другого человека. Каждый человек иначе понимает жизнь мира и иначе понимает бога. Потому, громко говорю: Бог создал человечество, как и все во вселенной и не можете его понять правдивее, чем другой. Сердцем надо понять бога, разумом надо понять бога, его почувствовать надо, слышать надо, о не жить по ритуалами и громко кричать, что ты лучше можешь понять бога, чем другой.

Каждую войну за Бога сформировала темная сила. Сила, которой подчиняется человеческое эго. Извините, но это так. И если ты все таки еще думаешь, что твоя религия лучше другой (совсем не важно, что новая религия или старая) все равно ты не понимаешь бога. Тебе важны приказания религий, а не наука, как понять бога. Если ты веришь Бога, то тебе всегда главным будет человек, его сердце, его разум, его понимание, а не его религия. Бог един. И вы все должны это понять, только обращение к нему разное. Но это не имеет значение. Не имеет значение, как обращаться к богу. Значение имеет - или вы живете по приказами Бога, или по приказами религий? Религию создал человек.  Бог создал человека. Кто правее?

Надо отойти от религиозных догм и надо научиться обращаться к богу через свое сердце. Каждая религия хорошая, если она помогает тебе почувствовать бога. Это ее работа, принадлежность. И не важно, какая твоя религия.

Пришло время понять – Бог один, но его понимание разное. Каждое сердце по-другому чувствует бога, и она ни когда не сможет почувствовать так, как ты или другой. А если религия говорит, что вы можете одинокого бога почувствовать – то это не правда.

С уважением, Теософия

Kada žmogus supras Dievą?

Kiekvienas jį supranta skirtingai. Vieniems – tai meilė, kitiems – gerumas, tretiems – tai protas. Kiekvienas supranta savaip, todėl, kad kiekvienas turi savitą gyvenimo stilių ir savitą suvokimą apie visą gyvenimo struktūrą. Jeigu žmogus geras, tai ir Dievą jis suprantą  kaip gerumo jėgą, jeigu žmogus ieško tiesos – tai Dievas jam yra Tiesa. Vadinasi, kiekvienas žmogus turi savo supratimą, kas yra Dievas. Nėra vieno apibūdinimo ir jo negali būti. Visiškai suprasti Dievą neįmanoma todėl, kad tai visos visatos Tiesa. O žmogus, kol kas, nepajėgia suprasti ir savo gyvenimo. Bet tai ne problema. Aš norėjau pasakyti, kad pasaulyje yra daug religijų, ir kiekviena kreipiasi į Dievą skirtingai. Kiekviena religija turi savo supratimą, kas yra Dievas. Kiekviena religija formavosi atskirai viena nuo kitos. Žmonės gyveno skirtingose aplinkybėse. Bet kiekvienas jautė, kad yra kažkas daugiau, nei tik žmogiškasis gyvenimas. Ir taip formavosi religijos su savo mokslu, su sava jėga. Kiekviena religija turi pagrindinę idėją – Dievas yra. Ir tai yra bendra tiesa. Bet dievo suvokimas yra skirtingas, nes žmonės gyveno skirtingose aplinkose: kultūra skirtinga, gyvenimo suvokimas kitoks. Ir visi teisūs. Turi būti daug religijų, nes ne tai svarbiausia. Religijų gali būti daug: senų ir naujų. Kaip žmogui patogiau, taip jis ir gali suprasti dievą, svarbu pasirinkti tą religijos formą, kuri jam tinkamiausia. Bet niekados negalima sakyti, kad tavo religija teisingesnė, nei kita religija. Kokią religiją tu pasirenki – tai tik tavo reikalas, ir tai neliečia kito žmogaus. Kiekvienas žmogus skirtingai supranta gyvenimą ir kiekvienas skirtingai supranta Dievą. Todėl garsiai sakau: Dievas sukūrė žmoniją, kaip ir vis kita visatoje ir jūs negalite jo suprasti teisingiau, nei kitas žmogus. Širdimi reikia suprasti Dievą, protu reikia suprasti Dievą, jį pajausti reikia, išgirsti reikia, o ne gyventi pagal ritualus ir garsiai šaukti, kad tu gali geriau suprasti dievą, nei kiti.

Kiekvieną karą vardan Dievo, formuodavo  tamsos jėga. Jėga, kuriai lenkiasi žmogiškasis ego. Atsiprašau, bet taip yra. Ir jeigu tu, vis tik manai, kad tavo religija geresnė už kitų (visiškai nesvarbu ar tavoji religija sena ar nauja), vis tiek tu nesupranti Dievo. Tau svarbūs tik religiniai nurodymai, o ne mokslas, kaip suprasti dievą. Jeigu tu tiki Dievu, tai tau visados svarbiausiu bus žmogus, jo širdis, jo protas jo suvokimas, bet ne jo religija. Dievas yra vienas. Ir jūs visi tai turite suprasti, tik jūsų bendravimas su dievu skirtingas. Bet tai neturi reikšmės. Nėra svarbu, kaip kreipiatės į Dievą. Svarbu tai, ar jūs gyvenate pagal Dievo nurodymus, ar pagal bažnyčios nurodymus? Religiją sukūrė žmogus. O Dievas sukūrė žmogų, tai kuris teisesnis?

 Reikia pasitraukti nuo religinių dogmų ir kreiptis į Dievą per savo širdį. Kiekviena religija gera, jeigu ji padeda tau pajusti Dievą. Tai jos darbas, jos paskirtis. Ir visai nesvarbu kokia tai religija.

Atėjo laikas suprasti – Dievas yra vienas, bet jo suvokimas skirtingi. Kiekviena širdis savaip jaučia Dievą ir niekada nepajusit, taip, kaip tu ar kitas žmogus. O jeigu religija sako, kad jūs dievą suprasti turite vienodai – tai ji neteisi.

Su pagarba, Teosofija

 

Peržiūros: 1223 | Įkelta: Violeta | Tags: Teosofija, religijos | Vertinimas: 5.0/5
Viso komentarų: 0
Name *:
Email *:
Code *:

Tinklapio kategorijos

Prisijungimo forma

Paieška

Kalendorius

«  Gegužė 2015  »
SePiAnTrKePeŠe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Statistika


Iš viso online: 1
Svečiai: 1
Vartotojai: 0