Visatos pažinimo link

Sekmadienis, 2023-09-24, 0:21 AM

Sveiki Guest | RSS | Pagrindinis | | Registruotis | Prisijungimas

Pagrindinis » 2015 » Sausis » 3 » Prognozės atėjusiems metams
10:19 PM
Prognozės atėjusiems metams

     Vienatinio Esatis. Aš atėjau palinkėti susikaupimo, palinkėti pažinimo, atsivėrimo naujai informacijai. Jūs gyvenate sankryžoje didelių visuminių pokyčių. Pokyčių jūsų asmeniniuose santykiuose, pokyčių tarptautiniuose santykiuose. Nesistebėkite, kad gyvenimas neplauks įprasta vaga tiek jūsų, tiek visos visuomenės. Daug „keistų“ sprendimų priims vyriausybės, daug įvairių emocijų šie sprendimai iškels žmonėse, bet ne visi jie bus blogi. Tiesiog toje sumaištyje bus sunku įvertinti kas gera, o kas bloga. Viskas bus taip persipynę, kad logišku protu to nesuprasi ir neišsiaiškinsi. Todėl siūlau šiuos metus praleisti kaip galima ramiau. Mažiau panikuoti ir stresuoti. Gyvenimas iš tiesu labai keisis. Keisis, susipinant seniems metams su naujais. Tai sankryža buvusio ir būsimo gyvenimo. Todėl permainų bus visokių ir visiems. Persigrupuoja žvaigždės, persigrupuos ir žmonių gyvenimai, bei santykiai. Todėl labai neliūdėkite, jei griūs vieni santykiai – susiformuos kiti, kurie turės ateitį. Neliūdėkite, jei darbai keisis – visi pereis į naujas vėžes. Vieni į tobulėjimo ir naujos ateities kūrimo, kiti – į sunykimą. Bet viskas bus labai tikslinga, labai kryptinga ir jeigu sugebėsite suvaldyti savo emocijas ir prisitaikyti prie pokyčių, tai dar kiti metai bus žymiai lengvesni.

                               Jūs įpratę apmąstyti, ką nuveikėte per praėjusius metus ir ko siektumėte naujaisiais. Siūlau daug tikslų neformuoti. Nes jie tikrai griūs J, griūs visi tikslai, kurie susieti su griežtu materialumu. Turtas žmogaus negadina, gadina tik jo požiūris į turtą. Todėl, kai kalbu apie materialumą, tai nereiškia, kad apie pinigus ar auksą. Kalbu apie jūsų požiūrį į materialumą. Jeigu jūsų siekiai yra bet kokia kaina įsigyti turto – tada šie siekiai griūs. Jeigu jūs esate gabūs ir savo puikiu darbu uždirbate daugiau nei kiti – tai ir puiku. Džiaukitės tuo, ką uždirbote, bet nesureikšminkite. Uždirbti pinigai padeda realizuoti daug nuostabių idėjų. Svarbu, kad būtumėte atviras pažinimui ir gėriui. Materialumas – tai ir turtas, ir įsitvirtinimas materialiame pasaulyje.

                               Bet tie, kurie einate pažinimo keliu, kurie siekiate suvokti Tikrąją Tiesą – jūs privalote labai atsakingai įvertinti kiekvieno savo siekio motyvą. Jūs turite koncentruoti dėmesį į gaunamą mokymą. Turite nuolat dirbti su savimi. Nuolat analizuoti iškylančias emocijas, problemas, išsiaiškinti kodėl jos kyla. Valdyti mintis ir jausmus. Tai apsivalymo laikotarpis. Jeigu jums pasirodė, kad tai griežtas laiškas su blogomis prognozėmis, tai tikrai ne taip supratote. Tai tiesiog noras jums padėti tinkamai suformuoti siekius ir perspėti, kad neliūdėtumėte, jai kas griūva jūsų gyvenime. Viskas kas vyks, tai jau numatyta. Tai pasekmė jūsų buvusių gyvenimų ir priežastis būsimo jūsų gyvenimo. Pokyčiai neišvengiamai jus pasieks, todėl ramiai jų laukite ir mėginkite tinkamai prie jų prisiderinti. Visados prisiminkite pagrindinę gyvenimo prasmę : kurti gerąją energiją, skleisti meilę ir nuolat bendradarbiauti su Dievu. Jei po kojomis jausite šį pagrindą, jokios permainos neišmus iš vėžių. Jūs tik stiprėsite ir džiaugsitės savo nauju gyvenimu.

                 Su meile ir pasitikėjimu Dievu, laukite ateinančių permainų, Vienatinio Esatis

Peržiūros: 1311 | Įkelta: Violeta | Tags: pasekmė, priežastis, prognozės atėjusiems metams | Vertinimas: 4.8/8
Viso komentarų: 1
1 Ramunė  
0
Jau vyksta didelės permainos, viskas keičiasi, ir jei jauti Dievą savyje, jauti jo vedimą, tuomet ramiai priimi įvykius ir pasitiki vedimu.

Name *:
Email *:
Code *:

Tinklapio kategorijos

Prisijungimo forma

Paieška

Kalendorius

«  Sausis 2015  »
SePiAnTrKePeŠe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Statistika


Iš viso online: 1
Svečiai: 1
Vartotojai: 0