Visatos pažinimo link

Ketvirtadienis, 2024-06-13, 1:51 AM

Sveiki Guest | RSS | Pagrindinis | | Registruotis | Prisijungimas

Pagrindinis » 2015 » Birželis » 29 » Kodėl reikia laikytis Dievo įsakymų?
1:02 PM
Kodėl reikia laikytis Dievo įsakymų?

Vienatinio Esatis

Žmogus turi sielą, kuri gali skleisti savo virpesius viename energetiniame lygmenyje, esybė – aukštesniame energetiniame lygmenyje. Pats žmogus skleidžia virpesius savos Žemės lygmenyje. Tie virpesiai skirtingo dažnio, bet jie vienas kitą papildo ir negalėtų judėti be kurios nors dalies. Esybė yra nemirtinga. Ji turi daugelį sielų, dar daugiau įsikūnijimų. Esybė siekia, kad Kūrėjo valia būtų įgyvendinta, nes ji suvokia Dievo siekius (iš dalies suvokia, suvokia tą sritį, kuri jai skirta).

Esybė formuoja išgyvenimus, formuoja sąmoningumą. Taip formuojasi patirtis ir ryškėja sąmoningumas. Kiekvieną kartą, pasiekus tam tikrą suvokimo ribą ir ją pralaužus, esybė džiūgauja. Esybės kanalai tarp visų esybės įsikūnijimų yra atviri. Vienos esybės informaciniai ir energetiniai kanalai yra atviri. Jeigu tu, žmogau, šiandien praplėtei savo sąmoningumą, išryškinai gėrio jausmą, atlaisvinai energetiką – tai virpesiai esybės kanalais pasiekia kiekvieną įsikūnijimą. Taip tu padedi daugeliui žmonių su kuriais tave susieja viena esybė. Taip tu gali keisti pasaulį. Taip tu keiti ne tik kolektyvinę sąmonę, bet stiprini visus savo esybės įsikūnijimus. Taip tu gali padėti tiems, kurie yra įstrigę tarp įsikūnijimų. Tu energetiniais – informaciniais kanalais perduodi aukšto dažnio virpesius. Taip gali sulaužyti tam tikrus blokus, kurie trukdo išeiti ir pakilti į aukštesnį energetinį lygmenį kai kuriems įsikūnijimams. Taip buvo ir su Pranciškumi. Per Vidmanto energetinį/informacinį lauką pasiekėme Pranciškaus įsikūnijimą ir jam padėjome nusiimti tam tikrus blokus ir atsilaisvinti. Čia buvo mūsų sumanymas ir mūsų darbas. Bet, dažniausiai, žmogus pats tokį darbą atlieka, tik to nesuvokia. Nes apie tai nebuvo kalbėta. Dabar suvokite, savo elgesiu arba atlaisvinate informacinius/energetinius kanalus arba juos dar labiau užteršiate. Taip ir jūs galite pajusti tam tikrą mąstymo ribą ir nesuvokti, kodėl taip sunku ją perlaužti. Viena iš priežasčių gali būti kitų esybės įsikūnijimų formuojami blokai. Bet negalite pykti ant esybės įsikūnijimų. Jūs esate sujungti bendrais ryšiais. Jūs visi siekiate vieno – pažinimo. Ir kiekvienas išgyvenate savo istoriją. Taip jūs privalote ugdyti toleranciją. Link Dievo vienas nenueisi. Tu esi atskira asmenybė. Tu esi viena visumos dalis. Turi išmokti gerbti tą visumą. Išmokti save ugdyti ir kitam padėti. Nes vienas link Dievo nenueisi. Tu nežinai net to, kiek tavo esybės įsikūnijimų yra čia ir dabar tavo aplinkoje. Tu gali labai apsunkinti savo vystymosi kelią, jeigu, pvz. labai neapkenti kažkurio žmogaus ir jis tuo pačiu atsako. Galėtumėte atitolti vienas nuo kito, bet taip neišeina. Gyvenimas vis jus suveda. O mes žinome, kad tai vienos esybės du įsikūnijimai. Niekindami vienas kita, visiškai užspaudžiate savo energetinius/informacinius kanalus. Vystymasis blokuojasi. Ir tu, žmogau, niekados nežinosi, kuris iš šalia esančių žmonių tiesiogiai esi tu pats, kuris yra tavo dalis. Ir norint būti laimingu ir kūrybingu, būtina tokias sąlygas sudaryti ir kitam žmogui. Ne veltui sakoma: mylėk savo artimą, kaip pats save. Supratote, tas „artimas“ gali ir būti konkrečiai tavo sudedamoji dalis. Tu jį turi mylėti taip, kaip save. Padėti taip, kaip sau. Santykius turėti tokius, kokius pats norėtum formuoti. Jūs nežinote, kuris „artimas“ iš tikrųjų yra tavo dalis. Bet tuo ir nuostabus šis procesas. Nori sau padėti – mylėk artimą, kaip pats save.

Supraskite kitų Dievo įsakymų reikšmę. Pvz.: nežudyk. Nes tu gali nužudyti save. Tu žudydamas stabdai savo vystymosi ir jeigu nužudei savęs dalį, tai stabdai vystymosi ir iš kitos pusės. Tavo esybei reikės be galo daug energijos, norint atitaisyti tokią žalą ir ją turės paimti iš kitų įsikūnijimų suformuotos energijos. Ji turės panaudoti energiją žalai atitaisyti, vadinasi, negalės jos skirti kūrybai.

Peržiūros: 1181 | Įkelta: Violeta | Tags: Dievo įsakymai, įsikūnijimai, esybė | Vertinimas: 5.0/7
Viso komentarų: 0
Name *:
Email *:
Code *:

Tinklapio kategorijos

Prisijungimo forma

Paieška

Kalendorius

«  Birželis 2015  »
SePiAnTrKePeŠe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Statistika


Iš viso online: 1
Svečiai: 1
Vartotojai: 0