Visatos pažinimo link

Penktadienis, 2019-08-23, 1:02 PM

Sveiki Guest | RSS | Pagrindinis | Registruotis | Prisijungimas

Pagrindinis » 2017 » Rugpjūtis » 1 » Būkite žavesys
8:17 AM
Būkite žavesys

Aš, Viešpats Surja, ateinu duoti pranešimą apie laimę, žavesį ir kasdienybę.

Kasdienybė – tai jūsų rutina. Tai jūsų mintys, jausmai, veiksmai, kurie nuolat kartojasi ir kurie nuolat jus supa savo vienodu energetiniu lauku. Kodėl kalbu apie laimę ir žavesį? Žavesys – tai subtiliojo pasaulio vibracijos, kurios įsilieja į jūsų kasdienybę ir taip suformuoja laimę.

Aš, Viešpats Surja, žvelgiu į jus šią dieną ir matau kiek žavesio įnešėte į savo gyvenimą. Būkite palaiminti, mylėkite vienas kitą, vertinkite ir saugokite vienas kitą toje pilkoje kasdienybėje. Žavesys išsisklaido ir liekate savo rutinoje. Mes, Mokytojai, stengiamės, kad tas žavesys išliktų jūsų širdyse kaip galima ilgiau.

Žavesys subtiliojo pasaulio. Tai vibracijos prie kurių prisiliesdami jūs sužadinate savo pačius geriausius jausmus. Sužadinate džiaugsmą, viltį, gerumą, švelnumą ir daugybę kitų nuostabių jausmų. Neneikite jų, neatsiribokite nuo jų. Tie jausmai, tai vaistai nuo niūrios, nuobodžios ir sunkios kasdienybės. Kiekvieną kartą kai prisiliečiate prie subtiliojo pasaulio į jūsų energetinį lauką įsilieja šio pasaulio vibracijos. Įsilieja jūsų tikrųjų namų vibracijos.

Nepagalvokite, kad kviečiu jus grįžti namo visam laikui. Negi tėvai norėtų sustabdyti savo vaikų tobulėjimo, ieškojimo ir atradimų kelią ir siektų juos uždaryti savo namuose? Ne, į namus kviečiama tik pasisvečiuoti ir priminti, kad tėvų meilė vaikus nuolat saugo ir suteikia jiems sparnus.

Taip ir mes, Mokytojai, sakome, kad subtilusis pasaulis – tai jūsų namai. Mes norime tik priminti tų namų gerumą, saugumą. Priminti meilę, kuri skleidžiasi tuose namuose, apgaubti jus ramybe, saugumu, džiaugsmu, stiprybe, viltimi, galia, gebėjimu. Mes norime jums suteikti jėgų kilti ir augti.

Visata taip ir laikosi – nuolat atsinaujina, kyla, auga. Ji beribė, ji neturi nei laiko, nei erdvės apribojimų. Ir jūs toje nuostabioje Visatoje gyvenate. Jūsų namai – subtilusis pasaulis. Negalima sakyti, kad esate kilę iš tam tikro žvaigždyno. Ne, jūs visi kilę iš AŠ ESU KAS ESU erdvės. Tai subtilusis pasaulis ir čia jūsų namai. Gali būti, kad prieš įsikūnydami Žemėje jūs gyvenote Oriono, Plejados ar kituose žvaigždynuose. Kaip jūs į Žemę atėjote iš AŠ ESU KAS ESU lygmens, taip jus iš to lygmens galėjote materializuotis bet kuriame žvaigždyne. Tiesa, jūs Žemėje, esate skirtingi. Jūs tikrai atėjote iš skirtingų žvaigždynų, todėl jūsų patirtis ir gyvenimo suvokimas gali būti skirtingi. Jūsų žemiškoji sąmonė apgaubė tą patirtį ir atsinešė į Žemę. Jei bus reikalinga, ta patirtis pasireikš, jeigu ne – ta patirtis pasireikš kituose pasauliuose, kai baigsis evoliucija Žemėje.

Taip trumpai norėjau atkreipti dėmesį į tai, kas jūsų namai. Tai subtilusis pasaulis, tai AŠ ESU KAS ESU lygmuo. Čia susiformuoja esybė ir prasideda kelionė per pažinimą, per kūrybą, per išjautimą. Taip susiformuoja sielos, kurios keliauja per įvairius žemynus ir įvairius pasaulius. Kaupia patirtį ir nuolat save išbando vis kitose formose. O žemiškoji sąmonė ir yra viena tų formų, kuriose siela save išbando. Ir tai reikia atlikti garbingai, tvirtai žinant, kad esate truputi daugiau nei vien žmogus su savo kasdienybe. Esate siela, klajojanti Visatoje ir kurianti grožį, meilę, šviesą. Būkite šviesa savo kasdienybėje, būkite meile, būkite džiaugsmas. Būkite žavesys.

Peržiūros: 1027 | Įkelta: Violeta | Tags: žavesys, Plejados žvaigždynas, Viešpats Surja | Vertinimas: 4.9/13
Viso komentarų: 1
0 Spam
1 isichaja  
Dėkoju!!!

Name *:
Email *:
Code *:

Tinklapio kategorijos

Prisijungimo forma

Paieška

Kalendorius

«  Rugpjūtis 2017  »
SePiAnTrKePeŠe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Statistika


Iš viso online: 1
Svečiai: 1
Vartotojai: 0